Viazanie diplomových prác


Viazanie diplomových prác

tomenu
Nové vzorkovnice, prehľadný cenník a kompletná kalkulácia on-line to všetko na www.viazanie-diplomovych-prac.sk
.
viazanie
do 1 hod.
za 6 hod.
za 1 deň
za 3 dni
 
tlač
A4 čb.
nad 100 ks
A4 far.
nad 50 ks
cena
16,60
11,29
7,97
6,31
 
cena
0,04
0,03
0,20
0,17

  v Nitre, Štúrova 57/B (oproti hypermarketu Tesco-Asko)

Viazanie diplomových, ročníkových, záverečných, bakalárskych, rigoróznych, dizertačných prác a obdobných dokumentov

Využite lacnú tlač a kopírovanie už od 0,03 € čb. A4 a od 0,17 € farebná A4. Pri tlači z elektronických medií  uprednostnite pdf formát.

- naša ponuka
  vzory väzby       1      3      4      5      6
  vzory typov písma        1      2      3      4      Neobmedzené texty  1   2   3                                                            viazanie diplomoviek cenník
- pre formát C(29,7x42 cm)  vzory väzby      1        2

Termíny viazania: 

  • do 30 minút
  • do 1 hodiny
  • za 6 hodín                             časový interval výroby väzby sa berie iba v rozmedzí otváracích hodín
  • za 1 deň
  • za 3 dni a viac                      časový interval výroby sa berie iba v rozmedzí pracovných dní, nepočítajú sa soboty, nedele a sviatky
                                                            Otváracie hodiny: v sezóne diplomoviek 17. marca - 31. máj   pracovné dni  7,00 - 18,00                                                                                                         mimo sezónu               1. jún - 16. marec   pracovné dni  8,00 - 16,00

Formáty diplomoviek:

  • A  A4 na výšku (21x29,7 cm) klasický typ
  • B  A4 na šírku (29,7x21 cm)                         iba v termíne 3 dni
  • C  A3 (29,7x42 cm)                                       iba v termíne 3 dni
  • D  A3 na šírku (42x29,7 cm)

 Pri formáte A vnútorné listy pred zviazaním orezávame z troch strán po 3 mm, je to potom krajšie - rovné. V prípade, že to nie je možné (zložené dlhé strany, vložené prílohy, ktoré sa nesmú zrezávať) upozornite na to, ponúkneme väzbu pre túto alternatívu.
Vkladanie osobitných príloh, ktoré sa dajú vyberať (tabuľky, prospekty, výkresy) riešime podľa druhu, veľkosti a množstva príloh, upozornite nás na prílohy ešte pred zadaním väzby diplomovky. Vloženie príloh A4 do diplomoviek riešime upevnením a prispôsobením euroobalu A4, do ktorého sa potom môžu voľne vkladať a vyberať prílohy. Keďže v týchto prípadoch musia byť väčšie aj knižné dosky, výber poťahu je obmedzený iba na čiernu farbu.
a, do 10 listov A4 hrúbky kancelárskeho papiera (80 g/m2)       1   2
b, do 80 listov alebo hrúbky 8 mm (napr. výkresy poskladané do A4)     1   2
c, ak je možné prílohy trochu zmenšiť - orezať a trochu budú prílohy presahovať dosky, tak ponúkame pásik (záložku) na vnútornej strane knižnej dosky, v tomto prípade nie je obmedzený výber poťahu     1   2  
      

 
 
 
 
P o ť a h y   p o d ľ a   f a r b y
 
 
 
 
    séria: čierne
      séria: hnedé
    séria: červené
    séria: zelené
     séria: modré
     séria: rôzne
0880
0880detail
0854
0854detail
0855
0855detail
0192detail
 
 
0928
0928detail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0859
0859detail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Farby textu:  zlatá, bledozlatá, bronzová, strieborná, modrá, zelená, červená, fialová, čierna, šedá a biela.

Máme aj dosky kde je poťah mramorový, perleťový, zlatý, strieborný, oranžový a biely.

Tí čo nechcú zapadnúť v rade šedosti siahnu po našej špecialite  - poťah s individuálnou grafikou (A4: 1  2  3  4,  A3:  1  2 ). Tu je na výber: hladký lesklý povrch, hladký matný povrch a štrukturovaný povrch.

Tlač textu na chrbát diplomovky je možný najbližšie 6 cm k spodnému a 6 cm k vrchnému okraju (maximálna dĺžka textu 16 cm , 40 pozícií – písmen a medzier s veľkými písmenami a 48 pozícií s malými písmenami) a robíme ju iba na formáty  A a D. Treba si vybrať akým smerom má byť text umiestnený z hora (školy väčšinou vyžadujú tento prípad) alebo zo spodu.

Keď toto dočítate všetko môžte vybaviť "z tepla domova": prácu nám pošlete mailom, my ju vytlačíme, zviažeme a môžete si pre ňu prísť (ušetríte k nám jednu cestu), alebo ju pošleme poštou (všetko vybavíte cez internet). Na túto službu je pripravená naša nová stránka www.viazanie-diplomovych-prac.sk 

Vytlačenie a následné zviazanie prác poslaných internetom účtujeme sadzbou za 6 hod. Ak je doba od prijatia mailovej správy s použiteľnými prílohami po prevzatie hotovej zviazanej práce kratšia ako 6 hodín, účtujeme sadzbou do 1 hodiny.

Ponúkame aj obaly na CD s totožným poťahom ako má diplomovka.      1   2   3   4
Keď chcete CD mať spolu s diplomovkou, vlepíme na vnútornú stranu dosky obálku na CD, ďalšia možnosť je plastový obal, v ktorom vidíte potlač CD.
CD alebo DVD môžme dodať s potlačou s textami alebo s textami a logom školy, fakulty        vzory potlače          cenník
CD-čka nám nenoste, tlačíme na špeciálny materiál.

Tie práce, ktoré nechcete v tvrdých doskách Vám zviažeme plastovým alebo kovovým hrebeňom. Tiež veľmi efektná a trvanlivá je mäkká kanáliková väzba, ktorá poslednú dobu vytláča tepelnú lepenú väzbu. Zo všetkých týchto možností si u nás vyberiete.

V našich priestoroch v Nitre na Štúrovej 57/B nájdete možnosť skontrolovať, dopracovať svoju prácu a vytlačiť ju aj farebne (max. formát papiera 328x1000 mm). K tomu sú pripravené 3 počítače a 3 tlačiarne (1 2 3 4).  Po úspešných skúškach Vám radi urobíme promočné oznámenia na rôzne druhy papierov a so širokou ponukou farebných obálok.