Mapa mesta Nitra

Nástenná mapa mesta Nitry          obrázok
Atlas mesta Nitra

Z vlastnej produkcie ponúkame mapu Nitry so širokým záberom územia – všetky mestské časti (aj Párovské Háje) + obce Lužianky a Nitrianske Hrnčiarovce. Mapa obsahuje ulice momentálne všetky, ktoré eviduje mestský úrad k 14. 4. 2023 a situáciu v teréne k 8. 8. 2023, ktorú stále priebežne dopĺňame, takže keď  vám mapu vytlačíme máte ju najaktuálnejšiu akú by ste mohli vôbec zohnať.

Mapu Nitry vyhotovíme vo forme skladanej, stolovej, nástennej vo formáte podľa požiadavky, maximálne do šírky 154 cm. Materiál môže byť papier alebo banerová fólia. Nastená mapa je v plastových lištách na zavesenie na dva háčiky.

Mapa nemusí byť celá, môže sa urobiť výrez záujmového územia, alebo mestskej časti.

Orientačný register ulíc sa môže umiestniť mimo mapy na samostatnom liste či brožúrke.

Na všetky formy a veľkosti urobíme cenovú ponuku individuálne.

Pre najmenší formát (aby boli čitateľné texty na mape) vytlačená na 130 g papieri v lištách rozmeru 126×132 cm je cena 60 €                                        Zapracovanie vlastného loga, adresy do mapy je + 10 €. Ceny sú s DPH.

Mapu Nitry ponúkame aj vo forme atlasu na 18 stranách A4 zviazaných do kovového hrebeňa. Cena je 20 €. Ukážky: predná obálkamapová stranastrana s registrom ulíc